Firma Marek Kalmus Consulting została założona w 1992 roku w Krakowie.

Oprócz doradztwa marketingowego, brandingu, doradztwa międzykulturowego i specjalistycznego doradztwa turystycznego oraz organizacji szkoleń, firma Marek Kalmus Consulting zajmuje się od samego początku swego istnienia propagowaniem tradycyjnej medycyny chińskiej (TMC) poprzez: szkolenia, publikacje, wykłady publiczne, organizację wyjazdów do Chin na kursy i staże do szpitali klinicznych uniwersytetów tradycyjnej medycyny chińskiej).

Mamy bezpośrednie kontakty z renomowanymi chińskimi uniwersytetami TMC w Chengdu, Nanningu oraz Guangzhou. Na stałe współpracujemy z wybitnymi profesorami chińskimi zarówno z ChRL, jak i mieszkającymi w Europie, oraz z zachodnimi lekarzami TMC – wykładowcami i badaczami o międzynarodowej sławie z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoch, Czech i Izraela.

Właściciel firmy dr Marek Kalmus od 1986 roku studiuje tradycyjną i klasyczną medycynę chińską u wybitnych zagranicznych wykładowców. Jest też założycielem i dyrektorem zarządzającym krakowskiego Centrum Medycyny Chińskiej (www.medycynachinska.org), dyrektorem niepublicznej Szkoły Medycyny Chińskiej w Krakowie (www.medycyna-chinska.com) oraz prezesem Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (www.pttmc.org), reprezentując polską medycynę chińską w European Traditional Chinese Association (ETCMA) i World Federation od Acupuncture-Moxibution Societeies (WFAS).

Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej M. Krakowa: 8681 (H)-S

NIP 676 000 82 23

REGON 351511266

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Polityka prywatności

Zamknij