dr Maimon YairDoktor Yair Maimon – twórca i badacz Protectivalu oraz Tonix-R – należy do najwybitniejszych autorytetów z zakresu medycyny integracyjnej i chińskiej, posiada ponad 30-letnie doświadczenie kliniczne, akademickie i badawcze, które zdobywał w Stanach Zjednoczonych, Europie i Izraelu. Yair Maimon integruje komplementarną i zachodnią medycynę na swój unikalny sposób. Łączy szerokie tło stylów TCM z szerokim doświadczeniem klinicznym i dydaktycznym.

Studiował u najlepszych nauczycieli na Zachodzie i w Chinach. Dr Maimon posiada specjalizacje w zakresie różnych metod medycyny chińskiej. Posiada również specjalizację podyplomową w zakresie: pediatrii, ginekologii i onkologii.

Obecnie Yair Maimon jest dyrektorem Tal Center – Integracyjnego Centrum Badań Nowotworów, Instytutu Onkologii – Szpitala Sheba; Kierownik Izraelskiego Centrum Badań w Zakresie Medycyny Komplementarnej (NPO). Przewodniczący Międzynarodowego Kongresu Medycyny Chińskiej (ICCM). Kierownik Integracyjnego Centrum Medycznego „Refuot”. Dyrektor programu medycyny chińskiej dla lekarzy na Uniwersytecie Bar Ilan. Wykładowca psychologii medycznej na Uniwersytecie w Tel Awiwie. Kierownik Komplementarnej Jednostki Medycyny w Szpitalu w Tel Awiwie, zaangażowany w badania i leczenie hospitalizowanych i ambulatoryjnych pacjentów.

Firma Marek Kalmus Consulting została założona w 1992 roku w Krakowie.

Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej M. Krakowa: 8681 (H)-S,
NIP 676 000 82 23, REGON 351511266

Od 2015 roku jesteśmy wyłącznym, generalnym dystrybutorem produktów LifeBiotic na Polskę (Protectival i Tonix-R).

Oprócz doradztwa marketingowego, brandingu, doradztwa międzykulturowego i specjalistycznego doradztwa turystycznego oraz organizacji szkoleń, firma Marek Kalmus Consulting zajmuje się od samego początku swego istnienia propagowaniem tradycyjnej medycyny chińskiej (TMC) poprzez: szkolenia, publikacje, wykłady publiczne, organizację wyjazdów do Chin na kursy i staże do szpitali klinicznych uniwersytetów tradycyjnej medycyny chińskiej).

Mamy bezpośrednie kontakty z renomowanymi chińskimi uniwersytetami TMC w Chengdu, Nanningu oraz Szanghaju. Na stałe współpracujemy z wybitnymi profesorami chińskimi zarówno z ChRL, jak i mieszkającymi w Europie, oraz z zachodnimi lekarzami TMC – wykładowcami i badaczami o międzynarodowej sławie z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoch, Czech i Izraela.

Właściciel firmy dr Marek Kalmus od 1986 roku studiuje tradycyjną i klasyczną medycynę chińską u  zagranicznych wykładowców. Jest też założycielem i dyrektorem zarządzającym krakowskiego Centrum Medycyny Chińskiej (www.medycynachinska.org), dyrektorem Instytutu Medycyny Chińskiej w Krakowie (www.medycyna-chinska.com) oraz prezesem honorowym Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (www.pttmc.org), reprezentując polską medycynę chińską w European Traditional Chinese Association (ETCMA) i World Federation od Acupuncture-Moxibution Societeies (WFAS).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Polityka prywatności

Zamknij